Akdeniz Üniversitesi

Duyurular

Anket

Değerli Akdeniz Üniversitesi Mensupları;Akdeniz Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığı olarak, kullanıcılarımıza verdiğimiz hizmeti değerlendirmek ve geliştirmek amacıyla aşağıdaki linkte yer alan anketimizi sizlere sunmaktayız.Anketimize katılmanız, kullanıcılarımızın beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayıp karşılamadığımızı belirlememizde ve süreçlerimizin iyileştirilmesinde bize yardımcı olacaktır.

Anket Linki: http://kwiksurveys.com/s.asp?sid=mrapry2mciqxyhq429876

 

Akdeniz ÜniversitesiKütüphane ve Dokümantasyon Dairesi Başkanlığı0 (242) 310 17 09https://www.facebook.com/kutuphaneakdenizhttps://www.twitter.com/@akdenizkutup

Ithenticate İntihal Engelleme Yazılımı

Ithenticate İntihal Engelleme Yazılımı

Yazının Devamı

2014 Yılı Kitap İstek Formu

 

2014 Kitap İstek Formu

2013 Yılı Satın Alınan Kitaplar

2013 Yılı Satın Alınan Kitaplar

Öğrenim Dönemi Mesai saatleri

13 Ekim 2014 Tarihinden itibaren

 Pazartesi - Cuma: 08:30 - 20,00  Cumartesi : 10.00-16.00 

Görme engelli Kütüphaneleri Ortak Platformu

Görme engelli Kütüphaneleri Ortak Platformu

Yazının Devamı

Bağış Yayınlar Talimatı

Bağış yayınlar talimatını yüklemek için tıklayınız .

Kamera Kayıt Kontrol Sistemi

Kütüphanemiz Aralık 2006 tarihi itibariyle kapalı devre kamera kontrol sistemi ile korunmaktadır. Bu hizmetimizle amaçlanan, sizlere verilen hizmette bir eksilme yaşanmamasıdır.

Tez Veri Tabanı

 

//

// // Yazının Devamı

2013 en'leri

 2013 en'leri

Yazının Devamı

Kütüphane Tanıtım Turları

Akdeniz Üniversitesi Merkez Kütüphanemizin ve kaynaklarının kullanıcılar tarafından daha etkin ve verimli bir biçimde kullanılmasına yönelik olarak, istekte bulunan gruplara Kütüphane Tanıtım Seansları düzenlenecektir.

Tüm Akdeniz Üniversitesi mensupları ve öğrencileri bu tanıtımlardan grup halinde faydalanabilirler. Bu tanıtımlardan faydalanmak isteyen grupların Referans Birimi'nden randevu almaları gerekmektedir.

Daha detaylı bilgi ve randevu almak için

Mutlu Kaan COŞKUNReferans Birimi ve Veritabanlarımutlukcoskun@akdeniz.edu.tr0 (242) 310 69 28

 

 

Deneme Veri Tabanları

Son Eklenen Deneme Veri Tabanı

Duke University PressProject Euclid Prime Collection erisim adresiDuke Mathematical Journal (DMJ)(1999-2012)Duke Mathematical Journal :Volume 1-100 (DMJ100) 30 Kasım 2014Research Monitorİşletme, yönetim, pazarlama, strateji, kültürel farklılıklar, vb gibi konularda Ülkeler ve tüketiciler üzerine yapılan araştırmalar ve istatistiki veriler ile akademik araştırma için ideal bir kaynaktır. 

İnternet Kullanım Hizmeti ve Alanları

Kütüphanemizde kullanıcılarımızın hizmetine sunulan 53 adet internete bağlı bilgisayar bulunmaktadır. Bu bilgisayarlardan 15'i akademik personel için tek kişilik özel odalarda hizmet vermektedir. Bu bilgisayarların Hizmete sunulmasının dışında istenildiği durumlarda kullanımı konusunda da yardımcı olunmaktadır.Kütüphanemize ait fiziki alanın tamamında yine kablosuz internet erişimi mevcuttur.

Sayfa Özeti: İnternet Kullanım Hizmeti ve Alanları

Anahtar Kelimeler: